Puan Kazanma Sistemi

Sitemiz içerisinde bulunan rütbeleri kazanmak, çekilişlere katılmak ve alışveriş bölümünden yararlanabilmek için geliştirmiş olduğumuz bir puan sistemimiz bulunmaktadır. Bu puan sisteminin genel amacı; emek harcayan kullanıcılara, emeklerinin karşılığını elimizden geldiğince vermektir. Bizi diğer sitelerden ayıran bu özelliğimiz ile gurur duymaktayız. Eğer bu puanlama sisteminden faydalanmak ve puan biriktirmek istiyorsanız mutlaka sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.

Aranızda okurken sıkılanlar olabilir. Böyle olanlar için hazırlamış olduğumuz bu tablo ile birlikte puan sisteminin özetine göz atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak içinse mutlaka puan kılavuzumuzun hepsini okumalısınız.

puan-kazanma-eksi8-2

Nasıl puan kazanırım?

 

-kayıt olarak puan kazanmak

Aramıza katılan her kullanıcımıza başlangıç olarak 10 puan vermekteyiz.

 

-günlük ziyaret bonusu

Her gün sitemizi ziyaret ettiğinizde 3 puan kazanırsınız. Gün içerisinde sadece tek bir ziyaretinizde geçerlidir. Sunucu saatimiz gece 12’yi geçtiğinde hakkınız yenilenmektedir.

 

-Paylaş ve Puan Kazan

Onaylanmış olan her paylaşımınızdan 8 puan kazanırsınız. Onaylanması beklenen veya reddedilmiş olan paylaşımlardan puan kazanamazsınız. Topluluk kurallarına aykırı bir paylaşım yapan üyelerin paylaşımları kabul edilmez ve tekrar edildiğinde üyeliği dondurulur. Günde en fazla 10 tane paylaşımdan puan kazanabilirsiniz. Daha fazla paylaşım yapmanız size puan kazandırmaz.

 

-Yorumla ve Puan Kazan

Sitede paylaşılan her şeye yorum yapabilirsiniz ve bu yorumlarınız size puan kazandırır. Unutmayın! Kesinlikle spam yorum yapmamalısınız. Yapacağınız her yorumdan 1 puan kazanırsınız. Kalitesiz olan yorumlar silinir ve cezalandırılır. Günlük olarak yapacağınız 40 yorumdan puan kazanabilirsiniz. Fakat aynı paylaşımın altına yapacağınız maksimum 3 yorumdan puan kazanırsınız.

 

-Ve işte en kazançlı sistem: Referans

Ben hızlı bir şekilde çok puan kazanmak istiyorum diyorsanız referans linkini kullanarak insanları sitemize getirmeniz gerekmektedir.

 

Referans Linkiniz: http://eksi8.com/?mref=

 

Bu linke tıklayı siteye gelen her kullanıcıdan 1 puan kazanacaksınız. Siteye gelen kullanıcalar eğer kayıt işlemlerini tamamlarlarsa size ekstra 10 puan gelecektir. Ziyaret için çağıracağın günlük maksimum kişi sayısı 35’tir. Gün içinde 35’ten fazlası size puan kazandırmayacaktır. Sitemize kayıt olmasını sağlayacağınız günlük kişi sayısı ise en fazla 15 olabilir. Ertesi gün bu haklarınız yenilenir.

 

-Gruplarda takıl kazan

Kendi grubunuzu kurarsanız ve kurduğunuz gruba 5 üye toplarsanız 20 puan kazanırsınız. Eğer grup kurma, kişi toplama işleri bana göre değil diyorsanız puan kazanmak için istediğiniz var olan bir gruba girebilirsiniz. Her girilen grup size 3 puan kazandıracaktır. Günlük olarak en fazla 3 grup size 3 puanı kazandıracaktır.